+48 62 730 95 10

MODELE ECOLINE (EC):

SERIA CENTEA

Powściągliwe i subtelne – nowa definicja estetyki.
Gładkie powierzchnie i zredukowanie elementów projektu do najbardziej istotnych, ale miłych dla oka proporcji wpływa na podziały architektoniczne, a w efekcie na efekt wizualny elewacji budynku: tak oddziałuje wzornictwo serii ecoline Centea. Subtelne i szlachetne, wyposażone w pakiet szybowy o funkcji zarówno estetycznej jak i energooszczędnej. Prawdziwy luksus tkwi w prostocie.

SERIA ALUNOX

Ponadczasowe wzornictwo i materiały.
Geometryczne, miłe wizualnie kształty stanowią wyróżnik w projektowaniu i wykonaniu naszych wypełnień. Pochwyty ze stali szlachetnej uzupełniają czystą formę z delikatnymi akcentami luksusu. Dodatki do podstawowego wzornictwa umożliwiają użytkownikowi nadanie drzwiom ich własnego charakteru i pozytywne wyróżnienie się. Dodatkową funkcję estetyczną w tej serii nadają wypełnieniom ramki aluminiowe alunox o odpornej na warunki atmosferyczne powłoce. Wizualnie powierzchnie te nawiązują do rysunku podobnego do szczotkowanych powierzchni stali szlachetnej.

SERIA CLASSICA

Kreatywne aspekty, które przetrwają ducha czasu.
Termin klasyka odnosi się w sztuce i muzyce do tego, co estetyczne i trwałe. Połączcie Państwo wygląd ponadczasowych drewnianych drzwi z wytrzymałymi, nowoczesnymi materiałami i z odpowiednim do naszych czasów komfortem. Wytłaczane ramki są dodatkowo wypełnione pianką, a obłogi w ciemniejszych kolorach zabezpieczono funkcją antynaprężeniową.